Accueil » Hádanky a hry » Zvládnete puzzle se zápalkami? Přesuňte pouze 2 zápalky za méně než 25 sekund, abyste prokázali svou zdatnost!

Zvládnete puzzle se zápalkami? Přesuňte pouze 2 zápalky za méně než 25 sekund, abyste prokázali svou zdatnost!

Volám všem příznivci hádanek a rychlí myslitelé ! Zde leží test vaší duševní obratnosti a kreativity. Vydejte se do říše zmatek se zápalkami a postavit svůj důvtip proti rovnici, která se vymyká logice.

S právě dva tahy a tikající hodiny 25 sekund dokážete převést tuto nesourodou rovnici na takovou, která dává dokonalý smysl?

Není to jen hra čísel, ale také boj s časem.

Zapněte si bezpečnostní pásy, protáhněte svaly, které řeší problémy, a připravte se na cestu do světa zápalková matematika ! Jste připraveni prokázat svou zdatnost?

Popis výzvy

Zde je úkol: zobrazí se vám zapsaná rovnice zápalky , ale bohužel, rovnice je nesprávná. Rovnice zní 6+4=3 .

Zvládnete puzzle se zápalkami?  Přesuňte pouze 2 zápalky za méně než 25 sekund, abyste prokázali svou zdatnost!© Tsfila.cz

Vaším úkolem, pokud se rozhodnete to přijmout, je uvést rovnici do pořádku pouze pohybem dvě zápalky .

Přečtěte si také  Výzva Odhalte rozdíl: Dokážete najít 4 jemné rozdíly? Otestujte své dovednosti za méně než 25 sekund!

Ale počkat, v příběhu je zvrat. Máte časové omezení! Tento úkol musíte zvládnout v náročném časovém rámci 25 sekund .

Jste na to?

Zdá se vám tato výzva skličující nebo jste jí naplněni vzrušení z očekávání ? Dokážete si představit, jak ve vaší mysli tančí zápalky a tvoří nová čísla a rovnice?

Pamatujte si, že hodiny tikají a každá vteřina je kritický . Musíte ukázat nejen svůj matematický talent, ale také svou rychlost, schopnost myslet na vlastní nohy a váš talent kreativní řešení problémů .

Řešení odhaleno

Tak co, podařilo se vám rozluštit kód? Spojily se vaše hbité prsty a bystrá mysl, aby vyřešily hádanku? Správná rovnice, dosažená pohybem pouhých dvou zápalek, by měla být 8+1=9 .

Jedna zápalka ze 4 se přesune doprostřed 6, čímž je 8. Další zápalka ze 4 se přesune tak, aby se 3 stala 9. Voilà, nová rovnice se tvoří!

Přečtěte si také  Test osobnosti: Vyberte si měsíc a zjistěte, zda jste ambicióznější, nebo samolibí!

Zvládnete puzzle se zápalkami?  Přesuňte pouze 2 zápalky za méně než 25 sekund, abyste prokázali svou zdatnost!© Tsfila.cz

Šiřte zábavu

Teď, když jste ochutnali vzrušení z vítězství, proč ne sdílejte tuto zábavnou výzvu se svými přáteli a rodinou na sociálních sítích? Podívejme se, kdo další dokáže zvládnout chaos se zápalkami!

Povzbuďte je, aby přijali výzvu a podělili se o své zkušenosti. Koneckonců, a hlavolam je zábavnější, když rozproudí trochu přátelské soutěžení.

Tak směle do toho, dejte o sobě vědět světu mistrovství zápalek !

mm
O autorze, Cora Beneventi