Accueil » Zprávy » Vstupte do iluze: Vydání Assassin’s Creed Mirage je nastaveno na 5. října 2023 – Zde je to, co zatím víme!

Vstupte do iluze: Vydání Assassin’s Creed Mirage je nastaveno na 5. října 2023 – Zde je to, co zatím víme!

Herní svět je plný očekávání Ubisoft je připraven vydat nejnovější díl legendární série Assassin’s Creed. Označte si v kalendářích pro 5. října 2023 tak jako Assassin’s Creed Mirage se připravuje na přemístění hráčů do nového, pohlcujícího prostředí.

Assassin’s Creed je dlouho oslavován pro své spletité vyprávění, historickou přesnost a dechberoucí grafiku. U Mirage můžeme očekávat, že Ubisoft v těchto oblastech opět posouvá hranice.

Jako vždy však zůstaneme ostražití ohledně jakýchkoli možných nedostatků, jako je opakující se hraní nebo potenciální technické problémy, které by mohly narušit celkový zážitek.

Nechť začne odpočítávání do vydání tohoto vysoce očekávaného video hra ! Mezitím vás budeme informovat o všech nových informacích, které se o Assassin’s Creed Mirage objeví.

Vstupte do iluze: Vydání Assassin's Creed Mirage je nastaveno na 5. října 2023 – zde je to, co zatím víme!© Ubisoft

Buzz

Herní svět je plný očekávání Assassin’s Creed Mirage nejnovější díl ikonické série Assassin’s Creed, má vyjít dne 5. října 2023 . Tento nový titul, který nadále mísí prvky akční RPG a dobrodružně-akční v rámci expanzivního otevřený svět prostředí, představuje další kapitolu renomované franšízy Ubisoftu.

Přečtěte si také  Zjistěte, jak se váš život vyvíjí nyní! - Rychlý test založený na optickém klamu.

Ubisoft

Publikováno přední společností v oboru Ubisoft společnost proslulá svým inovativním a poutavým herním designem, Assassin’s Creed Mirage jde ve stopách svých úspěšných předchůdců.

Málo známým faktem o Ubisoftu je, že byl původně založen v malé vesnici ve Francii a od té doby se rozrostl v jednoho z největších vydavatelů her na světě, což svědčí o kvalitě a popularitě jejich her.

Vstupte do iluze: Vydání Assassin's Creed Mirage je nastaveno na 5. října 2023 – zde je to, co zatím víme!© Ubisoft

Významná událost, na kterou netrpělivě čekají hráči po celém světě

Jedinečná směs historických prostředí, působivých příběhů a pohlcující hratelnosti série Assassin’s Creed si získala oddanou fanouškovskou základnu.

Mirage slibuje, že tyto milované prvky povýší do nových výšin PlayStation 4 a 5 , PC a Xbox který nabízí bohatší a jemnější herní zážitek, který posouvá hranice toho, co fanoušci od franšízy očekávají.

První recenze

I když je příliš brzy na formální recenze, rozruch kolem Assassin’s Creed Mirage je převážně pozitivní.

Přečtěte si také  Nejlépe střežená tajemství roku 2023: 7 trendů v domácím dekoru, které si nesmíte nechat ujít!

Hráči i kritici se těší na prozkoumání herního světa, vylepšování svých postav pomocí složitých RPG mechanik a ponoření se do poutavého příběhu, který vrhá nové světlo na vesmír Assassin’s Creed.

Jak se blíží datum vydání, očekávání stále narůstají. Kombinace milované franšízy, renomovaného vydavatele a inovativních herních mechanismů naznačuje Assassin’s Creed Mirage bude dalším pozoruhodným přírůstkem do herního prostředí.

Co zatím víme

Zatímco podrobnosti o hře stále přibývají, zde je to, co zatím víme:

Prostředí a děj:

Mirage se odehrává několik desetiletí před událostmi Assassin’s Creed Valhalla a vypráví příběh Basim Ibn Ishaq mladý zloděj proplouvající ulicemi, který se vydává na transformační cestu.

Když se připojí k řadám Skrytých, pod vedením svého mentora Roshana zjišťuje, jak důležité je bojovat za něco většího, než je on sám.

Vstupte do iluze: Vydání Assassin's Creed Mirage je nastaveno na 5. října 2023 – Zde je to, co zatím víme!© Ubisoft

Hratelnost:

Při zachování základních mechanismů série Assassin’s Creed se očekává, že Mirage přinese nové herní prvky. Stealth a parkour, dvě klíčové součásti předchozích her, budou pravděpodobně zachovány a vylepšeny.

Přečtěte si také  Letní aktivity pro děti: Spojení zábavy a wellness

Grafika:

Vzhledem k síle konzolí nové generace mohou hráči v Assassin’s Creed Mirage očekávat dechberoucí grafiku a pohlcující prostředí. Hra pravděpodobně využije všechny možnosti nového hardwaru k poskytnutí vizuálně ohromujícího zážitku.

Vstupte do iluze: Vydání Assassin's Creed Mirage je nastaveno na 5. října 2023 – zde je to, co zatím víme!© Ubisoft

Přizpůsobení postavy:

Ubisoft by mohl v Assassin’s Creed Mirage představit hlubší možnosti přizpůsobení postavy. To by mohlo hráčům umožnit přizpůsobit vzhled, dovednosti a schopnosti své postavy svým preferencím.

Zůstaňte naladěni na další aktualizace, protože Ubisoft odhalí další podrobnosti o Assassin’s Creed Mirage. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co si pro nás vývojáři připravili tentokrát!

Na závěr, ať už jste ostřílený zabiják nebo nováček v seriálu, Assassin’s Creed Mirage je hra, na kterou je třeba si dát pozor. Jako vždy budeme poskytovat aktualizace a recenze, jakmile budou k dispozici. Takže pokud jste nadšení jako my, nezapomeňte sdílejte tento článek na svých sociálních sítích a šířit zprávu o nadcházejícím vydání Assassin’s Creed Mirage!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.