Accueil » Psychologie » Vizuální test: Jak rychle najdete 213 a 217 mezi 212? Nejbystřejší oči to zvládnou za 25 sekund!

Vizuální test: Jak rychle najdete 213 a 217 mezi 212? Nejbystřejší oči to zvládnou za 25 sekund!

Najít 213 a 217 z 212 čísel za méně než 25 sekund může znít jako náročný úkol, ale je to hra dne!

Vizuální výzvy, jako je hledání lichého čísla, hledání rozdílu a tato hra, získaly obrovskou popularitu na sociálních sítích po celém světě.

Výzvu je třeba provést na níže uvedeném obrázku, nikoli na obrázku v horní části článku, který je pouze ilustrační.

Přijměte výzvu k řešení vizuálních úloh pro mozek

Jste připraveni na výzvu? Otestujte své vizuální dovednosti s tímto hlavolamem! Dokážete najít čísla 213 a 217 skrytá mezi čísly 212 za méně než 25 sekund?

Tento vizuální test můžete provést pouze na obrázku níže – obrázek v horní části článku je pouze ilustrační. Vyzkoušejte si své schopnosti a zjistěte, zda dokážete najít tato čísla za méně než 25 sekund!

Přečtěte si také  Test osobnosti: Které štěně byste si vybrali? Vaše volba prozradí, zda jste skutečně nezávislí, nebo tajně závislí na ostatních.

(c) Tsfila.cz

Najít 213 a 217 mezi 212 za méně než 25 sekund je jistě vizuální dráždidlo pro mozek! Rychlá identifikace těchto čísel vyžaduje soustředění a koncentraci.

Abyste si to usnadnili, soustřeďte se ve vizuálním zobrazení vždy na jedno číslo; pozorně sledujte tvary, čáry a vzory, které se odlišují od ostatních.

Pokuste se hledejte symetrii a opakující se vzory které vám mohou pomoci identifikovat skrytá čísla.

Hledejte vizuální vodítka, jako je stínování, barva nebo jiné rozlišovací znaky, které vám pomohou najít skrytá čísla.

Cvičení dělá mistra! Čím více budete trénovat soustředění a pozorování vizuálních vodítek, tím lépe budete řešit vizuální hlavolamy, jako je tento.

Podařilo se vám již najít 213 a 217 mezi 212? Pokud ne, nezoufejte – můžete otočit na další stránku a vyzkoušet, zda se vám podaří hádanku vyřešit!

mm
O autorze, Susan