Accueil » Stráže » Vizuální test: Dokážete do 30 vteřin rozpoznat všechny číslice „989“ skryté mezi číslicemi „689“? Výzva přijata!

Vizuální test: Dokážete do 30 vteřin rozpoznat všechny číslice „989“ skryté mezi číslicemi „689“? Výzva přijata!

Vítejte na hra dne ! Dnešní úkol je vizuální zkouškou a zároveň závodem s časem. Musíte zjistit, kolikrát je číslo 989 se objeví na poskytnutém obrázku, a vy máte pouze 30 sekund k tomu.

Pokud si všimnete 689 , nepočítejte to! Počítejte pouze 989 .

Podívejme se, jak bystrý je váš zrak a jak rychle dokážete rozpoznat 989 skrytý mezi 689 . Připraven? Jdi!

Vyzvěte se: jste připraveni rozpoznat všech 989?

Jste připraveni na zábavnou a vzrušující výzvu? Zveme vás k účasti na jedinečném vizuálním testu. Úkol je jednoduchý, ale napínavý: Dokážete do 30 sekund rozpoznat všech 989 ukrytých mezi 689?

Zní to jednoduše, že? Ale nezapomeňte, že tento test vyžaduje bystré oko a rychlé myšlení. Takže se bez dalších okolků vrhněme rovnou na něj! Výzva přijata!

Přečtěte si také  Vizuální test: Dokážete rozpoznat myš, která se skrývá v této ordinaci? Překonejte čas za pouhých 15 sekund!

(c) Tsfila.cz

Přijetí úkolu vizuálního testu, jako je rozpoznání všech 989 mezi 689 do 30 sekund, vyžaduje bystré oko a rychlé reflexy . Klíčem k úspěchu je udržet si soustředění .

Namísto chaotického skenování obrazu se snažte systematicky procházet shora dolů nebo zleva doprava. Tím zajistíte, že vám neunikne žádný skrytý 989.

Dalším tipem je využití periferního vidění. Místo toho, abyste se soustředili na každé číslo zvlášť, zkuste vnímat celý obraz rozostřeně.

Tento trik vám pomůže snáze rozpoznat rozdíly mezi tvary, například mezi čísly 689 a 989.

Páni! Jde vám to skvěle! Teď mi řekněte, zda jste našli nepolapitelný 989 mezi záludnými 689? Je to zábavná malá výzva, že? No, nebojte se, pokud jste ji ještě nerozluštili. Řešení najdete hned níže!

Řešení

Gratulujeme těm, kterým se podařilo odhalit všechny skryté 989 v daném časovém rámci 30 sekund! Váš postřeh a schopnost soustředění jsou opravdu chvályhodné.

Přečtěte si také  Test osobnosti: Které auto byste řídili vy? Vaše volba prozradí, zda toužíte po bezpečí, nebo po novinkách!

Pro ty, kterým se je nepodařilo najít, se nemusíte obávat. Ukážeme vám obrázek, který jasně ukazuje, kde se všech 989 skrytých míst nachází.

Stránka řešení je, že tam byly 5 skrytý 989 na obrázku.

(c) Tsfila.cz

Pokud se vám nepodařilo najít všechny 989, mohla by to být skvělá příležitost začít trénovat s pravidelnými hrami, které pomáhají zlepšit koncentraci a pozorovací schopnosti.

Nezapomeňte, že cvičení dělá mistra! Proto to zkoušejte a stále se zlepšujte.

Na závěr nezapomeňte sdílet tuto zábavnou a poutavou hru se svými přáteli na sociálních sítích. Uvidíme, kdo z nich dokáže odhalit všechna skrytá čísla za méně než 30 sekund!

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.