Accueil » Hádanky a hry » Upozornění na časový posun! 6 příznaků, že váš obývací pokoj uvízl v minulosti, a jak ho aktualizovat!

Upozornění na časový posun! 6 příznaků, že váš obývací pokoj uvízl v minulosti, a jak ho aktualizovat!

Když se podíváte na svůj obývací pokoj, cítíte pohodlí a spokojenost, nebo máte pocit, že jste se přenesli o deset nebo dvě desetiletí zpět?

Je snadné upadnout do vzorce udržování stejných věcí, zejména pokud jde o domácí dekorace.

Ale je rok 2023! Je čas vystoupit z komfortní zóny a dopřát svému obývacímu pokoji tolik potřebnou modernizaci.

Zde je šest příznaků, že výzdoba vašeho obývacího pokoje uvízla v minulosti.

Váš nábytek křičí 90. léta

Jedním z nejzřetelnějších znamení, že váš obývací pokoj potřebuje aktualizaci, je, když váš nábytek vypadá jako ze sitcomu 90. let.

Nadměrně velké a přeplněné pohovky, těžké dřevěné konferenční stolky a robustní televizní stojany. To vše je známkou zastaralého interiéru.

Přečtěte si také  3 znamení zvěrokruhu, ve kterých najdete úlevu od stresujících problémů: Tady je návod, jak na to!

Zvažte jejich výměnu za elegantnější a modernější kousky.

Stále používáte tapety

I když je jistě čas a místo pro tapety, není to v moderním obývacím pokoji. Pokud jsou vaše stěny pokryty květinovým nebo paisley potiskem, je čas na změnu.

Zvažte vymalujte stěny neutrální barvou, abyste vytvořili modernější estetiku.

Je tu příliš mnoho nepořádku

Moderní obývací pokoj je o minimalismu a účelném designu. Pokud je váš prostor plný drobností, nadměrného nábytku nebo různých předmětů bez určeného místa, je to znamení, že jste uvízli v minulosti.

Znečištění může okamžitě dodat vašemu pokoji pocit modernosti a prostornosti.

Vaše barevné schéma je zastaralé

Jsou stěny vašeho obývacího pokoje vybledlé pastelovými barvami? Pokud ano, je čas na osvěžení. Moderní barevná schémata se přiklánějí k výrazným, kontrastním barvám nebo ke směsi uklidňujících neutrálních barev pro minimalističtější estetiku.

Přečtěte si také  Vizuální výzva: Dokážete za méně než 25 sekund rozpoznat všechny "0" skryté na tomto obrázku? Kolik jich máte?

Osvětlení je špatné

Pokud v obývacím pokoji stále používáte stropní zářivkové osvětlení, je určitě čas na aktualizaci. Moderní obývací pokoje často používají kombinaci přirozeného světla, vestavěného osvětlení a strategicky umístěných lamp, které vytvářejí příjemnou a hřejivou atmosféru.

Chybí osobní přístup

Moderní dekorace je především o vyjádření osobního stylu. Pokud váš obývací pokoj vypadá jako výstavní síň nebo stránka ze zastaralého katalogu, je čas vnést do vašeho prostoru trochu osobnosti.

Může to být prostřednictvím uměleckého díla, jedinečného kusu nábytku nebo dokonce stylového koberce. Stručně řečeno, osvěžení výzdoby obývacího pokoje je příležitostí vyjádřit svou kreativitu a uvést svůj prostor do současnosti.

Pokud jste si tedy ve svém obývacím pokoji všimli některého z těchto znaků, berte to jako přátelské pobídnutí, abyste začali plánovat aktualizaci pro rok 2023. A jakmile svůj obývací pokoj proměníte ve stylovou moderní oázu, nezapomeňte se podělit o své fotografie před a po na sociálních sítích!

mm
O autorze, Cora Beneventi