Accueil » Recepty » Test osobnosti: Zjistěte svou úroveň emoční inteligence výběrem mandaly!

Test osobnosti: Zjistěte svou úroveň emoční inteligence výběrem mandaly!

Přemýšleli jste někdy jak jste naladěni na své emoce a emoce druhých? Nemluvíme o soucitu nebo empatii, ale spíše o emoční inteligenci.

Emoční inteligence je vaše schopnost rozpoznávat a chápat emoce u sebe i u druhých. , a schopnost využívat toto vědomí k řízení svého chování a vztahů.

Náš test emoční inteligence je jedinečný test osobnosti, který vám pomůže pochopit úroveň vaší emoční inteligence.

Na rozdíl od tradičních testů IQ, které měří kognitivní schopnosti, tento test využívá mandaly k posouzení vaší emoční inteligence.

Test spočívá v tom, že se podíváte na tři různé mandaly a vyberete si jednu, která s vámi nejvíce rezonuje. Každá mandala představuje jinou úroveň emoční inteligence.

Vaše volba vám umožní nahlédnout do úrovně vaší emoční inteligence a poskytne vám informace o vaší osobnosti.

Přečtěte si také  Hlavolam: Dokážete vypočítat hodnotu každého psa za maximálně 35 sekund?

Jak provést test

Pečlivě si prohlédněte každou mandalu. Která z nich vás přitahuje? Nepřemýšlejte o tom příliš; prostě se řiďte svým pocitem. Jakmile si vyberete, přejděte dolů a zjistěte, co vaše volba vypovídá o vaší úrovni emoční inteligence.

(c) Tsfila.cz

Mandala 1

Pokud jste si vybrali Mandala 1 , máte vysoká úroveň emoční inteligence . Dobře rozpoznáváte a chápete své vlastní emoce i emoce druhých.

Tato schopnost vám pomáhá orientovat se v sociálních sítích a pozitivně ovlivňovat emoce ostatních. Je také pravděpodobné, že budete mít dobré mezilidské dovednosti.

Mandala 2

Pokud jste si vybrali Mandala 2 , máte střední úroveň emoční inteligence . Jste do jisté míry v kontaktu se svými emocemi a emocemi druhých, ale je zde prostor pro zlepšení.

Může být pro vás obtížné zvládat své emoce ve stresových situacích. , ale obecně se vám daří udržovat pozitivní vztahy.

Přečtěte si také  Test osobnosti: Co vaše volba bublinkového čaje vypovídá o tom, jak se právě cítíte!

Mandala 3

Pokud jste si vybrali Mandala 3 , vaše úroveň emoční inteligence může být nižší . Může pro vás být náročné porozumět vlastním emocím a emocím druhých a zvládat je.

To může ovlivnit vaše vztahy a interakce s ostatními. Nicméně, nezapomeňte, že emoční inteligence není pevně daná vlastnost a že ji můžete zlepšit cvičením a všímavostí.

Pamatujte, že neexistuje správná nebo špatná volba a tento test není definitivním měřítkem vaší emoční inteligence. Je to pouze nástroj, který vám pomůže získat náhled na vaši osobnost a emoční fungování.

Doporučujeme vám, abyste se o tento test podělili se svými přáteli a rodinou. Zjistěte, jaká je jejich úroveň emoční inteligence ve srovnání s tou vaší. A nezapomeňte se podívat na naše další testy osobnosti, abyste získali ještě větší přehled o své jedinečné osobnosti.

mm
O autorze, Susan