Accueil » Astrologie » Špatné zprávy pro 2 znamení zvěrokruhu v nadcházejících dnech!

Špatné zprávy pro 2 znamení zvěrokruhu v nadcházejících dnech!

Hvězdy se vyrovnávají osudy se mění a vesmírný rytmus tančí v rytmu vlastního bubnu.

Připravte se na nebeské drama, které se odehraje, když mocný Jupiter retrográdní z od 4. září do 30. prosince . Vesmírná událost velkých rozměrů slibuje, že zanechá výraznou stopu v životě dvou znamení zvěrokruhu.

Ponořte se do tajů astrologie a odhalte tuto velkolepou podívanou nebeského baletu. Vydejte se s námi na cestu vesmírem a prozkoumejte hluboký vliv tohoto planetárního pohybu.

Dejte si pozor, protože retrográdní bouře může přinést špatné zprávy k těmto dvěma znamením. Držte se na svých místech, protože vesmír vám chce vyprávět příběh, který spřádá vesmírný tkalcovský stav a spřádá nitky osudu.

Přečtěte si také  Hvězdy se shodují pro víkendovou romantiku: Milostný horoskop na 16.-17. září odhalen!

Sledujte hvězdy a zůstaňte nohama na zemi, až se vydáme na tuto cestu. vesmírné dobrodružství .

Odhalení tajemství retrográdního Jupitera: 4. září – 30. prosinec

Zatímco nebeský tanec pokračuje, obracíme nyní svůj pohled na mocný Jupiter , planeta hojnosti, expanze a duchovnosti, která začíná svou pouť po planetě retrográdní cestu od 4. září do 30. prosince .

Toto období není časem strachu, ale spíše výzvou ke zpomalení, zamyšlení a přehodnocení našich cest.

Retrográdní pohyb Jupitera nám připomíná, že někdy je pro růst a expanzi nutné nahlédnout do svého nitra a skutečně pochopit sami sebe, než se budeme moci posunout vpřed.

Je to doba, kdy je třeba znovu prověřit a přehodnotit stávající příležitosti. Na retrográdní období může být také časem, kdy se vracejí minulé příležitosti, které byly promarněny, a vybízí nás, abychom se na ně podívali znovu.

Přečtěte si také  2 znamení zvěrokruhu budou mít tento týden skvělou příležitost k profesnímu růstu a silným vazbám!

Je to období, kdy je třeba být otevřený, učit se a přijímat to, co nám vesmír nabízí. Nezapomeňte však, že v tomto období vesmír neodměňuje zbrklé, ale trpělivé a přemýšlivé.

Takže během tohoto retrográdní Jupiter , využijte čas k zamyšlení, přehodnocení a novému nastavení. Vesmír je na vaší straně a vede vás na cestu hojného růstu a expanze.

Panna (23. srpna – 22. září)

Milé Panny, připravte se na náročné období. Vliv retrográdního Jupitera od 4. září do 30. prosince by mohl způsobit. nečekané komplikace ve vašem osobním i profesním životě.

Pečlivost a perfekcionismus, které vás definují, nemusí přinést požadované výsledky. Vaše dobře připravené plány mohou ztroskotat a lidé mohou špatně pochopit vaše dobré úmysly.

Také vaše trpělivost může být vystavena zkoušce. , zejména když věci nepůjdou podle plánu. Pamatujte však, že je to jen fáze a jako všechny ostatní i tato pomine.

Přečtěte si také  Láska a přátelství: numerologické předpovědi pro každé číslo životní cesty na 13. září

Zůstaňte silní a věřte ve své schopnosti odrazit se zpět silnější než kdy jindy.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vodnáři, nadcházející období by pro vás mohlo být trochu skálopevné kvůli retrográdnímu pohybu Jupitera od 4. září do 30. prosince. Vaše charakteristická touha po svobodě a nezávislosti může čelit určitým překážkám.

Očekávejte určité zpoždění při dosahování svých cílů, protože se vám do cesty postaví překážky. Mohou vás také potkat drobné zdravotní problémy, které by vás mohly zpomalit.

Kromě toho se vám v tomto období může zdát, že vaše obvykle silná intuice není v pořádku, což vede ke zmatku a nejistotě.

Neztrácejte však odvahu, protože tyto potíže jsou pouze dočasné . Přijměte tyto problémy jako příležitost k růstu a učení.

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.