Accueil » Tipy » Proměňte své domovní dveře v poutavou podzimní expozici s našimi šikovnými tipy a nápady!

Proměňte své domovní dveře v poutavou podzimní expozici s našimi šikovnými tipy a nápady!

Podzim je roční období zářivé barvy, příjemné svetry a samozřejmě, krásné podzimní věnce zdobící přední dveře .

Pokud chcete svému domovu dodat zvláštní nádech podzimního kouzla, jsme tu, abychom vás provedli, jak vybrat a upravit dokonalý podzimní věnec!

Ať už jste kutilové nebo dáváte přednost nákupu hotového věnce, máme tipy a nápady, které vám pomohou udělat ohromující výběr.

A jakmile budete mít svůj krásný věnec pomůžeme vám jej bezpečně zavěsit a udržovat, aby zůstal čerstvý po celou sezónu.

Takže, pojďme začít na této vzrušující cestě výběru a stylingu vašeho podzimního věnce!

Proměňte své domovní dveře v poutavou podzimní expozici s našimi šikovnými tipy a nápady!© Tsfila.cz

Určení správné velikosti

Při výběru dokonalého podzimního věnce pro vaše vchodové dveře začněte určení velikosti . Začněte měřením šířky vašich předních dveří.

Přečtěte si také  Začněte den plní energie: Výhody dokonalé ranní rutiny!

Ideální věnec by měl pokrývat asi 3/4 této šířky, aby poskytoval vyvážený vzhled.

Výběr stylu

Dále zvažte styl a barvy vašeho domova, zejména vašich domovních dveří. To vás povede při výběru stylu věnce, který doplní váš domov.

Například do domu v rustikálním stylu by se skvěle hodil tradiční podzimní věnec s listy a šiškami. Pro modernější domov můžete zvážit minimalistický styl věnce.

Proměňte své domovní dveře v poutavou podzimní expozici s našimi šikovnými tipy a nápady!© Tsfila.cz

Výběr barev

Pokud jde o barvy, myslete na teplé tóny podzimu – oranžové, červené a hnědé. Ale neomezujte se jen na tyto. Klidně zakomponujte barvy z exteriéru vašeho domova k přizpůsobení vašeho věnce.

Výběr materiálu

Pro materiály vyberte ty, které mohou odolat venkovním prvkům zejména pokud vaše oblast zažívá drsné povětrnostní podmínky.

Přírodní materiály, jako jsou větvičky, šišky a sušené květiny, jsou skvělou volbou pro podzimní věnec.

Přečtěte si také  Zamilujte se do svého stolu: Jednoduchý průvodce vytvořením úžasných podzimních ozdob

Úvahy o osvětlení

Zvažte přidání některých Led světla na váš věnec, zvláště pokud se váš domov brzy na podzim setmí. To nejen činí věnec viditelnějším, ale také dodává vašemu domovu přívětivou záři.

Nákup nebo DIY

Na základě vašeho rozpočtu a řemeslných dovedností si můžete buď zakoupit hotový podzimní věnec nebo DIY jeden. Obě možnosti mohou vyústit v krásný podzimní věnec.

Proměňte své domovní dveře v poutavou podzimní expozici s našimi šikovnými tipy a nápady!© Tsfila.cz

Přidání osobních doteků

Personalizace váš věnec jej může ještě více ozvláštnit. Zvažte přidání prvků, jako je rodinný monogram, stuha nebo jiné dekorativní předměty, které odrážejí váš osobní styl.

Zavěšení věnce

Jakmile si vyberete a nastylujete svůj věnec, zavěste jej bezpečně na přední dveře. To zajistí, že nespadne vlivem větru nebo jiných povětrnostních podmínek.

Údržba

Pravidelně zkontrolujte svůj věnec na jakékoli opotřebení, výměnu všech vybledlých nebo poškozených dílů, aby vypadal svěží po celou sezónu.

Přečtěte si také  Nový začátek: Jak správně začít nový měsíc!

Proměňte své domovní dveře v poutavou podzimní expozici s našimi šikovnými tipy a nápady!© Tsfila.cz

Správné skladování

Když sezóna skončí, uložte svůj věnec pečlivě, abyste zajistili, že jej budete moci znovu použít v příštích letech. To nejen šetří peníze, ale také vám umožní vychutnat si svůj oblíbený věnec po mnoho dalších pádů.

Pomohl vám tento článek při výběru a stylu podzimního věnce na vaše domovní dveře? Pokud ano, neváhejte to sdílet na svých sociálních sítích!

mm
O autorze, Cora Beneventi