Accueil » Hádanky a hry » Pozorovací test: Myslíte si, že dokážete najít 3 liché mezi opicemi za méně než 20 sekund?! Dokažte to teď!

Pozorovací test: Myslíte si, že dokážete najít 3 liché mezi opicemi za méně než 20 sekund?! Dokažte to teď!

Hledání lichého mezi sadou obrázků je v různých zemích na sociálních sítích v módě.

Dnes vám přinášíme tuto populární výzvu. Dokážete najít 3 liché mezi opicemi za méně než 20 sekund? Pokud se vám tento druh výzev líbí, zveřejňujeme je na našich stránkách pravidelně.

Vyzkoušejte svou mozkovou kapacitu!

Jste připraveni na výzvu? Vyzkoušejte si tento hlavolam a otestujte své pozorovací schopnosti!

Podívejte se na obrázek níže a za méně než 20 sekund najděte tři opice, které vynikají mezi ostatními. Není to tak snadné, jak to zní, ale je to skvělý způsob, jak si procvičit mozek a zároveň se pobavit.

Tak proč to nezkusit? Možná budete překvapeni, jak rychle dokážete vyřešit tento pozorování mozku .

(c) Tsfila.cz

K dokončení tohoto pozorovacího hlavolamu se musíte soustředit a pečlivě pozorovat, abyste za méně než 20 sekund našli mezi opicemi 3 liché.

Přečtěte si také  Vizuální test: Kolik lichých pomerančů najdete na tomto obrázku za maximálně 25 sekund? Opravdu se to sečte?

Abyste si to usnadnili, zkuste zaměřte se vždy na jednu opici a rychle ji prohlédněte od hlavy až k patě. Všímejte si detailů, jako je barva srsti, tvar hlavy nebo nosu, velikost uší a poloha ocasu.

Tyto drobné detaily vám pomohou identifikovat liché jedince. Také, zkuste vyřadit ty, které se shodují s podobnými znaky s ostatními. Tímto způsobem můžete v krátkém čase snadno odhalit ty liché.

Podařilo se vám najít 3 liché mezi opicemi? Podívejme se, zda se vám to podařilo! Otočte stránku a zkontrolujte svou odpověď a nezapomeňte se cestou bavit!

mm
O autorze, Cora Beneventi