Accueil » Stráže » Odhalte účinky novoluní v Raku 17. července pro 3 znamení zvěrokruhu

Odhalte účinky novoluní v Raku 17. července pro 3 znamení zvěrokruhu

Dne 17. července bude novoluní v Raku a přinese s sebou silnou vlnu energie a potenciálu. Tato událost může mít vliv na každé znamení zvěrokruhu, ačkoli některé z nich pocítí její účinky více než jiné.

Novoluní v Raku bude mít vliv na tři konkrétní znamení zvěrokruhu.

Ačkoli novoluní v Raku může přinést transformaci všem, některá znamení zvěrokruhu budou jeho účinky pociťovat intenzivněji.

Budeme se zabývat důsledky tohoto pohybu pro tři konkrétní znamení zvěrokruhu a tím, co mohou udělat, aby z něj vytěžili co nejvíce.

Novoluní v Raku: Rákos: čas rozjímání a výživy

Novoluní v Raku, které nastane 17. července, přináší čas emočního rozjímání a uzemnění . Je to období, kdy se můžeme spojit se svými pocity, tvořivostí a intuicí.

Přečtěte si také  Matematický hlavolam: Pouze osoby s vysokým IQ vyřeší tento úkol se dvěma tyčinkami za méně než 25 sekund!

Můžeme využít příležitosti a navázat kontakt se svými nejniternějšími myšlenkami, touhami a sny, což nám dává sílu změnit a upravit svůj postoj.

Toto novoluní může také sblížit nás s rodinou, přáteli a komunitou. tím, že nám poskytují příležitost vyživovat se prostřednictvím smysluplných vztahů.

Když si najdeme čas zamyslet se nad svými vztahy a nad tím, jak nás vyživují, můžeme najít sílu k tomu, abychom pro sebe udělali pozitivní změny.

Beran (21. března – 19. dubna)

Toto novoluní je pro Berany časem, kdy mohou pečovat o své nejniternější emocionální potřeby. Je to čas, kdy se mohou zamyslet a zhodnotit svou emocionální pohodu a zároveň cestovat do svého nitra.

Pro Berany je to skvělý čas na zahájení nových projektů, protože budou mít energii na to, aby se prosadili přes všechny překážky.

Berani by si měli dávat pozor, aby nebyli příliš ambiciózní, protože by to mohlo vést k vyhoření. Využijte této příležitosti, abyste se uzemnili a důvěřovali procesu.

Přečtěte si také  Test osobnosti: Jste dříč, nebo mistr chill! Stačí si vybrat rybník!

Blíženci (21. května – 20. června)

Toto novoluní nabízí Blížencům příležitost udělat krok zpět a zhodnotit své vztahy.

Ať už se jedná o osobní, profesní nebo intimní vztahy, je to pro Blížence čas, aby zhodnotili svá spojení a rozhodli se, jak mohou podpořit zdravější dynamiku.

Pro Blížence je to také vhodná doba k zahájení nových iniciativ, které jsou založeny na porozumění a důvěře. Udělejte si čas na to, abyste otevřeli své srdce a naučili se lépe komunikovat s ostatními.

Lev (23. července – 22. srpna)

Toto novoluní dává Lvu příležitost znovu se spojit se svými nejniternějšími myšlenkami a pocity. Pro Lva je to čas, kdy může být kreativní a najít způsoby, jak se autenticky vyjádřit.

Pro Lvy je to skvělá příležitost prozkoumat nové oblasti zájmu, protože budou moci využít svou vlastní jedinečnou značku kreativity.

Přečtěte si také  Rozlišovací úkol: Dokážete za méně než 25 sekund najít 5 jemných změn mezi těmito dětmi a jejich domácími mazlíčky?

Udělejte si čas na to, abyste uvolnili svůj skutečný potenciál a našli způsoby, jak se vyjádřit svým vlastním jedinečným způsobem.

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.