Accueil » Stráže » Matematický hlavolam: Pouze ti, kdo mají vysoké IQ, dokážou vyřešit tuto hádanku se 3 zápalkami za méně než 25 sekund!

Matematický hlavolam: Pouze ti, kdo mají vysoké IQ, dokážou vyřešit tuto hádanku se 3 zápalkami za méně než 25 sekund!

I když je to zajímavé, hlavolamy mají svůj způsob, jak nás zaujmout a otestovat naši inteligenci. Tentokrát máme spíše zajímavá výzva, která vás jistě zaujme .

Tento numerický hlavolam zahrnuje zápalky a trochu základní matematiky. Unikátní hlavolam dnes pro vás máme puzzle se 3 zápalkami.

Zaručeně vám to dá mentální trénink a otestujte si své IQ . Nejlepší část na tom? Máte jen 25 sekund na to, abyste to rozlouskli!

Výzva se 3 zápalkami

Zde je hádanka: rovnice byla uspořádána pomocí zápalek, které představují čísla. Vaším úkolem je tuto rovnici opravit pohybovat jen třemi zápalkami .

trik je v tom, musíte to udělat do 25 sekund , takže jde o závod s časem. Zde je háček – rovnice se zdá být jednoduchá, ale není.

Přečtěte si také  Test osobnosti: Vyberte si okno a zjistěte, zda věříte na osud!

Zaujalo? Pojďme se do toho rovnou ponořit. Daná rovnice je 6×5=42 . Teď všichni víme, že to není úplně správné. 6 násobeno 5 není 42.

Kam tedy posunete zápalky, aby byla rovnice správná?

Matematický hlavolam: Pouze ti, kdo mají vysoké IQ, dokážou vyřešit tuto hádanku se 3 zápalkami za méně než 25 sekund!© Tsfila.cz

Tik-tak, hodiny běží

Cítíte ještě tlak? Pamatujte, že na opravu této rovnice máte pouze 25 sekund. Je čas vyzvat se a zjistit, zda dokážete přijít na správnou odpověď.

Nebojte se, pokud to máte těžké – tato hádanka je navržena tak, aby otestovala i ty s vysokým IQ!

Řešení hádanky

Pokud jste svých 25 sekund strávili moudře, možná jste našli odpověď.

Řešení hádanky zní: pohněte 3 sirkami, abyste rovnici proměnili 6×3=18 . Jednoduché, že? Jen když znáš odpověď!

Matematický hlavolam: Pouze ti, kdo mají vysoké IQ, dokážou vyřešit tuto hádanku se 3 zápalkami za méně než 25 sekund!© Tsfila.cz

Líbil se vám tento hlavolam? Jak dlouho ti to trvalo vyřešit? Pokud jste na svůj úspěch hrdí, proč nesdílet tento článek na sociálních sítích?

Přečtěte si také  3 znamení zvěrokruhu nejméně kompatibilní se Štírem v lásce

Vyzvěte své přátele a zjistěte, kdo dokáže vyřešit tuto hádanku se 3 zápalkami za méně než 25 sekund. Pamatujte, že nejde jen o vyřešení hádanky, ale o zábavu při tom!

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.