Accueil » Recepty » Logický test: Jen génius dokáže najít chybějící číslo za 20 sekund! Jste to vy?

Logický test: Jen génius dokáže najít chybějící číslo za 20 sekund! Jste to vy?

Dokážete vyřešit tuto hádanku a najít chybějící číslo v logické posloupnosti za 20 sekund nebo méně? Vyzkoušejte si svou mentální zdatnost a zjistěte, zda máte na to, abyste dokázali vyluštit tuto šifru!

Podívejte se na obrázek níže a zkuste si všimnout chybějícího čísla . Hodně štěstí!

Hledání chybějícího čísla v logické posloupnosti

Hledání chybějícího čísla v logické posloupnosti je úkol, který vyžaduje pozornost a soustředění . Zahrnuje analýzu zadaného souboru čísel s cílem odhalit nějaký vzor nebo pravidlo, kterým se řídí.

Po jeho zjištění je pak možné identifikovat chybějící prvek. Obtížnost tohoto úkolu se liší v závislosti na složitosti sekvence.

Pro nalezení logické posloupnosti je důležité, abyste použít proces eliminace . Začněte tím, že si zapíšete všechny prvky, které je třeba do posloupnosti zahrnout.

Přečtěte si také  5 častých příčin, které mohou přispět k vyhoření! Odhalte je dřív, než vyhoříte!

Poté vyhledejte případné odlehlé hodnoty nebo anomálie a odstraňte je z úvahy. Jakmile máte seznam zúžený, podívejte se na zbývající prvky a zeptejte se sami sebe: „Proč je zde tento prvek?“.

To by vám mělo pomoci určit pořadí důležitosti jednotlivých prvků a napovědět, které prvky by měly být v pořadí na prvním místě.

Tak co, našli jste řešení? Podívejme se, zda jste to udělali správně!

Odemkněte výzvu: Hlavolamy s chybějícími čísly

Hlavolamy jsou vynikajícím způsobem, jak si zapojit mysl a prozkoumat hranice logického myšlení. . Najít chybějící číslo v logické posloupnosti může být obzvlášť náročné.

Vyžaduje pečlivou analýzu dané posloupnosti a tvůrčí schopnosti při řešení problémů. Existují různé strategie, které mohou pomoci, například studium vzorců, rozpoznávání pravidel nebo rozdělování větších problémů na menší části.

Hlavolamy, jako je tento, mohou pomoci rozvíjet analytické dovednosti, podporovat kreativní myšlení a posilovat paměť.

Přečtěte si také  Osobní rozvoj: Pozitivní návyky, které změní váš život

Zveme vás k vyzkoušení výzvy dne. Podívejte se na řešení a zjistěte, zda se vám podařilo správně najít chybějící číslo!

Řešení

Chybějící číslo je 7 . V tomto magickém čtverci se součet čísel v každém řádku, sloupci a úhlopříčce rovná 34.

Například součet prvního řádku (16+2+3+13) se rovná 34, stejně jako součet prvního sloupce (16+5+9+4) a hlavní diagonály (16+11+6+1).

(c) Tsfila.cz

Nudí vás stále stejné hádanky a testy? Pak vyzvěte své přátele nebo rodinu, aby se připojili k zábavě sdílením tohoto článku!

Vynaložili jsme úsilí na vytvoření zábavných a poutavých her pro lidi všech věkových kategorií, tak proč to nešířit dál a dát všem vědět?

Sdílení tohoto článku na sociálních sítích vám nejen dá práci, ale také nám umožní oslovit více lidí.

mm
O autorze, Susan