Accueil » Hádanky a hry » Letní pot: Cvičení venku, které je zábavné, efektivní a ideální pro slunečné období!

Letní pot: Cvičení venku, které je zábavné, efektivní a ideální pro slunečné období!

Léto je ideálním obdobím, kdy můžete využívat skvělé venkovní prostředí, a jak to udělat lépe než tím, že ho zařadíte do svého tréninkového programu.

Je čas opustit posilovnu, vyhřívat se na slunci a… okořeňte svou fitness rutinu zábavným a efektivním venkovním cvičením.

Od plážového volejbalu po běh po stezce – možnosti jsou nekonečné. Nejenže vám pomohou dostat se do formy, ale také vám mohou zlepšit náladu a dodat tolik potřebnou dávku vitaminu D.

Pojďme se ponořit do několika vzrušujících venkovních tréninků, které byste měli v létě rozhodně vyzkoušet.

Vyrazte na stezky

Běh na běžeckém pásu může být monotónní. Vyměňte vnitřní monotónnost za dynamické venkovní stezky.

Přečtěte si také  Myslíte si, že máte orlí zrak a smysl pro detail? Odhalte 4 rozdíly mezi těmito dvěma dýňovými koláči za méně než 15 sekund!

Běhání po stezkách nabízí nejen nové scenérie, ale také představuje výzvu pro různé svalové partie při překonávání nerovného terénu. Čerstvý vzduch a příroda navíc dokáží udělat zázraky pro vaše duševní zdraví.

Získejte společenský kontakt s plážovým volejbalem

Procvičte si celé tělo a zároveň si užijte plážový volejbal. Je to nejen zábava, ale také skvělý způsob, jak si zlepšit svou hbitost, koordinaci rukou a očí a svalový tonus.

Můžete se připojit k místní skupině nebo shromáždit přátele na zápas.

Věnujte se cyklistice

Jízda na kole je vynikající cvičení s nízkou zátěží který vám pomůže udržet se v kondici, aniž byste příliš zatěžovali klouby. Je to také skvělý způsob, jak prozkoumat své okolí . Vyberte si vyhlídkovou trasu a užijte si jízdu!

Vyzkoušejte cvičení ve vodě

Plavání je osvědčený trénink celého těla, ale ve vodě se toho dá dělat mnohem víc. Vyzkoušejte vodní aerobik nebo jízdu na paddleboardu. . Obojí je zábavné a může vám pomoci zlepšit sílu a rovnováhu.

Přečtěte si také  Zapojte své oči do zábavné výzvy s těmito 2 okouzlujícími obrázky pin up girl! Dokážete najít všechny 4 rozdíly za méně než 20 sekund?

Dejte józe nový nádech

Přenesení cvičení jógy do venkovního prostředí jí může dodat nový rozměr. Klid přírody může posílit vaši pozornost a relaxaci.

Zkuste cvičit na při východu nebo západu slunce pro ještě kouzelnější zážitek.

Přijměte zábavu z tréninku v parku

Parky nabízejí řadu možností pro venkovní cvičení. Možnosti jsou neomezené – od běhu po parku až po využití vybavení hřiště pro cvičení s tělesnou hmotností.

Můžete dokonce uspořádat cvičební piknik s přáteli nebo rodinou.

Zapojte se do venkovní fitness třídy

Mnoho fitness studií nabízí v létě venkovní lekce. Ať už se jedná o boot camp, jógu nebo pilates, je to skvělý způsob, jak si zpestřit rutinu a poznat nové lidi.

Zařazení venkovního cvičení do letní rutiny vám může dodat další motivaci k tomu, abyste zůstali fit a zároveň si užívali krásného počasí.

Přečtěte si také  Matematický hlavolam: Tento pohybový úkol se dvěma tyčinkami vyřeší za méně než 35 sekund pouze ti, kteří mají vysoké IQ!

Je čas vyrazit ven, hýbat se a získat kondici zábavným a osvěžujícím způsobem. Proč se o tyto tipy nepodělit s přáteli na sociálních sítích a nezačít společně plánovat letní tréninky?

mm
O autorze, Cora Beneventi