Accueil » Astrologie » Jupiter se od 4. září do 30. prosince otáčí zpět: 3 znamení zvěrokruhu se připravují na kosmický otřes!

Jupiter se od 4. září do 30. prosince otáčí zpět: 3 znamení zvěrokruhu se připravují na kosmický otřes!

Od 4. září do 30. prosince zažijeme jednu z nejvýznamnějších nebeských událostí roku -. retrográdní Jupiter.

Tento planetární pohyb může různým způsobem ovlivnit všechna znamení zvěrokruhu a přinést změny a výzvy, které je třeba zvládnout.

Zejména pro tři znamení zvěrokruhu však bude toto období obzvláště pozoruhodné.

V tomto článku se budeme odhalíme, která znamení budou nejvíce ovlivněna retrográdním Jupiterem. a přiblíží vám, co můžete v tomto období očekávat.

Zůstaňte naladěni, abyste zjistili, jak vás tato kosmická událost může ovlivnit!

Přijímání energií retrográdního Jupitera

Retrográdní Jupiter, který začíná 4. září a trvá do 30. prosince, je jedinečnou nebeskou událostí, která nabízí období hluboké introspekce a duchovního růstu.

Přečtěte si také  Snížení stresu: Zvládněte time management hned teď!

Podněcuje nás k přehodnocení našich hodnot a k přehodnocení našich cest k úspěchu. Toto období je ideální pro vnitřní zkoumání, zaměření se na náš osobní rozvoj a rozšíření našich perspektiv.

Je to období, kdy můžeme zažít růst v nečekaných oblastech, což podtrhuje důležitost přizpůsobivosti a otevřenosti vůči změnám.

Retrográdní Jupiter nám připomíná. někdy je nutné jít zpět, abychom se mohli efektivněji posunout vpřed.

Přijměte tuto fázi s optimismem a odolností, protože vám může poskytnout hluboký vhled do vaší životní cesty.

Beran (21. března – 19. dubna)

Retrográdní Jupiter ve vašem znamení zvěrokruhu Beran od 4. září do 30. prosince může ve vašem životě přinést významné změny.

Očekávejte určitá přenastavení ve svých osobních a profesních vztazích. Nastává čas zpomalit a přehodnotit své cíle a ambice.

Může se zdát, že se věci pohybují zpět, ale ve skutečnosti je to důležitý proces růstu a rozvoje. Toto období vás vyzve ke změně perspektivy a přehodnocení vašich rozhodnutí.

Přečtěte si také  3 hlavní důvody, proč se rozhodnout pro kompostování na zahradě

Rak (21. června – 22. července)

Pro Raky by retrográdní Jupiter mohl vyvolat určité napětí ve vašem domácím životě. Možná se přistihnete, že přehodnocujete svou životní situaci nebo vztahy s rodinnými příslušníky.

Je to čas pro introspekci a přehodnocení. Možná budete nuceni důkladně se podívat na některé aspekty svého života, které je třeba zlepšit.

Nebraňte se změnám, místo toho je přijměte. Tato fáze vám poskytne příležitost k osobnímu růstu a rozvoji.

Váhy (23. září – 22. října)

Jupiterův retrográdní přechod ve Vahách od 4. září do 30. prosince by mohl vést k nečekaným změnám ve vaší kariéře.

V práci se můžete setkat s určitými zpožděními nebo problémy, ale nenechte se tím odradit. Je to pouze čas, kdy se můžete zamyslet nad svou dosavadní profesní cestou.

Využijte tento čas moudře k plánování budoucnosti a proveďte nezbytné úpravy pro budoucí růst. Retrográdní období pro vás může být také vhodnou příležitostí k získání nových dovedností nebo prozkoumání různých kariérních možností.

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.