Accueil » Hádanky a hry » Jste dost bystrý na to, abyste mysleli na nohou? Přesuňte pouze 2 zápalky za 20 sekund pro tuto vzrušující matematickou výzvu!

Jste dost bystrý na to, abyste mysleli na nohou? Přesuňte pouze 2 zápalky za 20 sekund pro tuto vzrušující matematickou výzvu!

Jste připraveni? otestujte svou mentální obratnost a schopnosti rychlého myšlení ?

Dnes se ponoříme do vzrušujícího světa hádanek se zápalkami a přinášíme vám výzvu, která vyžaduje přesnou logiku, rychlé rozhodování a smysl pro detail.

V rámci právě 20 sekund , musíte opravit chybnou rovnici pouze dvěma tahy – ne více, nic méně. Toto je více než jednoduchá hra; je to příležitost vyzvat se a posunout své kognitivní schopnosti až k jejich samotným limitům.

Připravte se tedy na vzrušující duševní cvičení a pojďme se ponořit do toho Výzva na přesun se 2 zápalkami !

Zápalková hádanka, která napadne váš mozek

Hádanky se zápalkami jsou skvělým způsobem, jak napadnout váš mozek. Vyžadují a ostré oko logické myšlení a schopnost rychlého rozhodování.

Přečtěte si také  Hlavolam: Dokážete tento úkol vyřešit do 15 sekund pohybem pouze 1 zápalky?

Úkolem je opravit špatnou rovnici napsanou se zápalkami. Trik je v tom, že můžete přesunout pouze dvě zápalky. Rovnice pro začátek je 5×6=24 .

Ano, docela šílený, že? Ale nebojte se, na vyřešení máte 20 sekund.

Jste dost bystrý na to, abyste mysleli na nohou?  Přesuňte pouze 2 zápalky za 20 sekund pro tuto vzrušující matematickou výzvu!© Tsfila.cz

Pravidla hry

Než začnete, stanovme si základní pravidla. Rovnici musíte opravit pouze pohybem dvě zápalky . Pamatujte, nic více, nic méně.

Musíte vyřešit hádanku ve stanoveném časovém limitu 20 sekund . Hodiny začnou tikat ve chvíli, kdy začnete řešit.

Takže, jste připraveni přijmout tuto výzvu mentální agility? Jděte do toho, váš čas začíná právě teď!

Vyřešili jste to?

Čas vypršel! Stihli jste to vyřešit v časovém limitu? The Výzva na přesun se 2 zápalkami je testem vašeho rychlého myšlení a logických schopností.

Pokud jste přesunuli správné shody, měli byste mít nyní správnou rovnici. Pokud ne, nebojte se. Vždy to můžete zkusit znovu.

Přečtěte si také  4 tipy, jak si usnadnit den stěhování na univerzitu

Pamatujte, že cílem není jen vyřešit hádanku, ale také ji udělat v časovém rámci.

Řešení hádanky

Zde přichází řešení. Správná rovnice je 5×5=25 . Jediné, co jste museli udělat, bylo posunout zápalku z 6 na 4, čímž se 6 změnila na 5, pak posunout druhou zápalku ze 4, abyste ji proměnili na 5.

Jednoduché, že? V tom je krása sirkových hlavolamů. Jsou výzvou pro váš mozek a nutí vás přemýšlet mimo rámec.

Jste dost bystrý na to, abyste mysleli na nohou?  Přesuňte pouze 2 zápalky za 20 sekund pro tuto vzrušující matematickou výzvu!© Tsfila.cz

Sdílejte výzvu

Pokud se vám tento hlavolam líbil, proč ne sdílej to se svými přáteli a vyzvat je? Nechte je také vyzkoušet svou mentální obratnost a schopnosti rychlého myšlení.

Sdílejte tento článek na svých sociálních sítích a uvidíme, kdo dokáže porazit čas a vyřešit tuto výzvu na tah se 2 zápalkami za pouhých 20 sekund!

mm
O autorze, Cora Beneventi