Accueil » Stráže » Hlavolam: Vyzkoušejte si své IQ v této matematické soutěži se zápalkami – přesuňte pouze 2 zápalky za 25 sekund!

Hlavolam: Vyzkoušejte si své IQ v této matematické soutěži se zápalkami – přesuňte pouze 2 zápalky za 25 sekund!

Už jste někdy podstoupili test IQ nebo viděli mozkový teaser na sociálních médiích? Hádanky a hlavolamy jsou oblíbené mezi lidmi všech věkových kategorií a představují skvělý způsob, jak otestovat a vyzvat své schopnosti řešit problémy.

Dnešní hádanka je toho dokonalým příkladem, protože musíme přijít na to, jaká by měla být správná rovnice pro rovnici 99-4=44. Jaká je správná rovnice? Dokážete ji vyřešit za méně než 25 sekund? Pojďme to zjistit!

Odhalení výzvy

Zveme vás k řešení dnešní zapeklité hádanky. K dokončení hlavolamu se budete muset pozorně a pozorně dívat. K vyřešení této hádanky je nutné myslet mimo rámec.

Úkolovou rovnici dne lze dokončit pouze přemístěním dvou zápalek. Doufáme, že při řešení problému najdete úspěch.

(c) Tsfila.cz

Hádanky jsou nejen zábavné, ale mohou být i docela náročné. Abychom hádanku dokončili, musíme zapojit svou mysl a kreativitu.

Přečtěte si také  Hlavolam: Najdete chybějící číslo do 20 sekund? Vyzkoušejte své logické schopnosti!

Musíme se pozorně dívat a soustředit splnit úkol. Vyžaduje, abychom přemýšleli mimo rámec a přišli s odpovědí.

Přišli jste na to, které dvě zápalky přesunout za méně než 25 sekund? Vyzvěte sami sebe a zkontrolujte, zda se vám podařilo vyřešit hádanku na další stránce!

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.