Accueil » Stráže » Hlavolam se zápalkami: Vyzvěte své IQ pomocí tohoto záludného matematického hlavolamu a přesuňte pouze 2 zápalky!

Hlavolam se zápalkami: Vyzvěte své IQ pomocí tohoto záludného matematického hlavolamu a přesuňte pouze 2 zápalky!

Máme rovnici, kterou je třeba vyřešit. Výchozí rovnice je 9×5=32 . Tato rovnice je bohužel chybná a musíte ji vyřešit za méně než 25 sekund.

Hádanky a hlavolamy jsou oblíbené metody testování inteligenčního kvocientu (IQ). Mohou být také použity k vyzvat své přátele na sociálních sítích a zjistěte, kdo najde správnou odpověď nejrychleji.

Tato hádanka je skvělý způsob, jak otestovat své mentální schopnosti a zjistit, zda dokážete správně vyřešit rovnici.

Náročný hlavolam

Jste mistrem v řešení problémů? Máte dostatečné soustředění a kreativitu, abyste dokončili hlavolam? Pokud ano, pak máme právě pro vás výzvu!

Abyste vyřešili rovnici dne, musíte přemýšlet mimo krabici a použít pouze dvě zápalky. Pokud jste tedy připraveni zbystřit svůj důvtip a otestovat své mentální schopnosti, zveme vás, abyste se pustili do této podnětné hádanky!

Přečtěte si také  Zjistěte 10 šokujících příznaků, které vás ovlivňují!

(c) Tsfila.cz

Hádanky jsou skvělý způsob, jak vyzvat svou mysl a podpořit kreativitu . Abyste je dokončili, musíte pozorně sledovat prvky a soustředit se, abyste našli správnou odpověď.

Tak co, už jste zjistili, které dvě zápalky se mají pohybovat za méně než 25 sekund?

Vyzkoušejte si hádanky se zápalkami!

Nabízíme vám vzrušující variantu klasické logické hry se zápalkami. Namísto pouhého přesouvání zápalek a vytváření obrazce vás vyzveme, abyste to udělali v určitém počtu tahů a v určitém časovém rámci!

Jedná se o dokonalý způsob, jak otestovat svou kreativitu a schopnost řešit problémy. Dejte dohromady kamarády a zjistěte, kdo dokáže skládačku složit za co nejkratší dobu – určitě to bude zábavná soutěž!

Tak proč čekat? Přijměte výzvu a začněte řešit hlavolamy se zápalkami ještě dnes!

Řešení

Zvládnete tuto výzvu? Níže jsme vložili obrázek, který vysvětluje řešení. Podívejte se, zda dokážete překonat čas. Dokážete získat odpověď za méně než 25 sekund? Odpověď je 8×4 = 32.

Přečtěte si také  Test osobnosti: Vyberte si okno a zjistěte, zda věříte na osud!

(c) Tsfila.cz

Gratulujeme, pokud jste to trefili správně! Zveme vás, abyste se o tuto výzvu podělili se svými přáteli a rodinou a zjistili, kdo dosáhne nejrychlejšího času. Vyzkoušejte tedy svůj um a zjistěte, zda dokážete překonat čas.

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.