Accueil » Astrologie » Hlavolam: Dokažte svou genialitu a najděte chybějící číslo do 20 sekund!

Hlavolam: Dokažte svou genialitu a najděte chybějící číslo do 20 sekund!

Jste připraveni napněte své mentální svaly a najít chybějící číslo v logické posloupnosti? Vyzkoušejte si své schopnosti logického uvažování a zvládněte tuto výzvu za maximálně 20 sekund.

Logická posloupnost je uvedena na obrázku níže. Dokážete vyluštit hádanku a najít chybějící číslo?

Hlavolamy jsou skvělým způsobem, jak si procvičíte své schopnosti řešit problémy a zbystříte svou mysl. . Tak se do toho pusťte!

Nalezení chybějícího čísla v logické posloupnosti za maximálně 20 sekund

Nalezení chybějícího čísla v logické posloupnosti může být poměrně náročné, zejména pokud je čísel více než 20. K vyřešení tohoto problému je třeba pochopit vzorec posloupnosti a určit vztah mezi jednotlivými čísly.

Jakmile je vzor identifikován, je snazší zjistit další číslo v posloupnosti. Pokud vzor není jasný, je třeba analyzovat každé číslo zvlášť a určit, co by to mohlo být.

Přečtěte si také  Horoskop pro 4.-10. září 2023: Týden nečekaných příležitostí pro Lva a Vodnáře, který vítá změny s otevřenou náručí.

(c) Tsfila.cz

Nalezení vzoru logické posloupnosti může být obtížný úkol. . Chcete-li si tento proces usnadnit, začněte rozdělením problému na menší části.

Určete, čeho se vzor snaží dosáhnout, a hledejte vodítka, která vám pomohou vzor najít. Zvažte hledání podobností mezi objekty nebo akcemi nebo hledejte čísla, která se opakují nebo jsou si podobná.

Našli jste řešení? Pojďme to zjistit!

Řešení!

Rozluštili jsme kód a vyřešili jsme domino za méně než 20 sekund ! Gratulujeme všem, kteří přišli na odpověď rychle!

Další domino má nahoře 4 a dole 2. To je způsobeno logikou, kterou se horní řádek řídí: dvakrát se opakuje stejné číslo a pak se snižuje o jedna. Spodní řádek se řídí podobnou logikou, tedy klesá o jedničku.

(c) Tsfila.cz

Chcete vyzvat své přátele nebo rodinu? Sdílejte s nimi tento článek! Vložili jsme spoustu práce do vytvoření všech těchto zábavných her, které si může každý užít.

Přečtěte si také  4 znamení zvěrokruhu, která příští týden čeká emoční průlom!

Byli bychom vám opravdu vděční, kdybyste tento článek sdíleli na sociálních sítích a pomohli nám ho rozšířit. Proč tedy nevyzvat své přátele a rodinu tímto článkem? Pojďme to udělat a společně se pobavit!

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.