Accueil » Hádanky a hry » Dokážete zvládnout tuto 20sekundovou výzvu? Přesuňte pouze 2 zápalky a vyřešte hádanku!

Dokážete zvládnout tuto 20sekundovou výzvu? Přesuňte pouze 2 zápalky a vyřešte hádanku!

Jste připraveni na vzrušující duševní cvičení? Toto není vaše průměrná hádanka, je to vysokorychlostní test vaší logiky, kreativity a rychlosti s vysokými sázkami.

Představte si sami sebe v horkém křesle s just 20 elektrizujících sekund k vyřešení složitého problému. Dnešní výzva na stole je klasika sirka puzzle se zvratem.

Máte před sebou nesprávnou rovnici – 4+3=8 . Můžete se pouze pohybovat dvě zápalky k vyřešení tohoto matematického rébusu.

Takže máte, co to znamená, abyste překonali čas a zvítězili nad touto ohromující hádankou? Pojďme to zjistit!

Pochopení výzvy

Tohle není obyčejné matematický problém . Je to váš test logika , tvořivost a Rychlost . Aby byla rovnice správná, musíte znovu uspořádat dvě zápalky.

Pamatujte, že máte jen vy 20 sekund to vyřešit. Takže se zhluboka nadechněte, soustřeďte se a dejte ze sebe to nejlepší. S pouhými několika sekundami na hodinách se počítá každý pohyb!

Přečtěte si také  Nebeská změna: Slunce vstupuje 23. července do znamení Lva a přináší nečekané účinky pro 3 znamení zvěrokruhu!

Dokážete zvládnout tuto 20sekundovou výzvu?  Přesuňte pouze 2 zápalky a vyřešte hádanku!© Tsfila.cz

Pravidla hry

Pravidla jsou jednoduchá, ale výzva ne. Dostali jste rovnici 4+3=8 vyrobené ze zápalek. Máte dovoleno přesunout jen dva z nich.

Nemůžete přidávat ani odebírat žádné zápalky. Jednoduše přeskupit je opravit rovnici. Zní to jednoduše? Studna, pokusit se a uvidíme, jak se vám bude dařit.

Čas odhalit řešení

Po intenzivních 20 sekundách brainstormingu je čas na to odhalit řešení . Podařilo se vám to vyřešit? No, pokud ne, nebojte se.

Tady to je: Správná rovnice je 9-3=6 . co to je? Posunuli jste zápalku ze znaménka plus do mínusu a poté jste posunuli jednu z osmičky, abyste proměnili čtyři na devět.

A je to. Rozlouskli jste to!

Dokážete zvládnout tuto 20sekundovou výzvu?  Přesuňte pouze 2 zápalky a vyřešte hádanku!© Tsfila.cz

Pokud vás to bavilo 20sekundová výzva proč to nesdílet se svými přáteli a rodinou na sociální média ? Nechte je vzít na sebe tuto zábavu a vzrušující hlavolam .

Přečtěte si také  Test osobnosti: To, co vidíte jako první, prozradí, jaký jste přítel!

Nejen, že je to skvělý způsob vyzvěte svůj mozek ale je to také fantastický způsob zapojit se s ostatními . Takže jděte do toho, sdílejte zábavu a uvidíme, kdo další tuto výzvu zvládne!

mm
O autorze, Cora Beneventi