Accueil » Hádanky a hry » Dokážete rozpoznat zvláštní dýňové koření latte za méně než 15 sekund? Otestujte své oči hned teď!

Dokážete rozpoznat zvláštní dýňové koření latte za méně než 15 sekund? Otestujte své oči hned teď!

Jak listy zezlátnou a vzduch je křupavý, potřebuje i náš mozek trochu zahřátí. Jaký lepší způsob, jak to udělat, než s a staromódní hlavolam ?

Dnes tu máme něco trochu jiného. Pokud se vám líbily naše předchozí vizuální testy, jako např Skrytý objekt výzva nebo Spot the Difference Game tohle vám určitě zpestří den.

Dnešní vizuální test: podivné dýňové koření latte

Připravili jsme pro vás lahodně obtížnou výzvu. Vaším posláním, pokud se rozhodnete to přijmout, je najít odd pumpkin spice latte mezi mořem dokonale uvařeného latté.

Zní to jednoduše, že? Ale tady je ten háček – stačí 15 sekund udělat to.

Dokážete rozpoznat zvláštní dýňové koření latte za méně než 15 sekund?  Otestujte své oči hned teď!© Tsfila.cz

Strategie úspěchu

Klíčem k úspěšnému zvládnutí tohoto testu je být rychlý a zůstat soustředěný . Nenechte se rozptýlit ostatními latté. Na to mějte oči na šlupce malý detail díky tomu vynikne jedno latte.

Přečtěte si také  Poznáte 3 liché králíky? Vyzkoušejte tuto napínavou vizuální hlavolamovou hru za méně než 25 sekund!

Pamatujte, že ďábel je v detailech! Snažte se také příliš nemrkat, každá vteřina se počítá!

Připravit – pozor – teď!

Cítíte se připraveni? Zhluboka se nadechněte, nastavte si časovač a začněte skenovat ty latté. Pamatujte, jste hledá ten lichý ven. Máš to. Věříme ti!

Řešení

Čas vypršel! Pokud se vám podařilo zjistit odd pumpkin spice latte v těch prchavých 15 sekundách se poplácejte po zádech!

Jste opravdu mistr vizuálních testů. Nebojte se, pokud jste to nestihli, tyto výzvy jsou navrženy tak, aby byly náročné. Důležité je neustále zkoušet a trénovat mozek.

Podívejte se na obrázek níže, kde je zvýrazněno liché latte.

Dokážete rozpoznat zvláštní dýňové koření latte za méně než 15 sekund?  Otestujte své oči hned teď!© Tsfila.cz

Neustále připravujeme nové vizuální testy a hlavolamy, abychom vás udrželi ve střehu. Takže ať už jste dnešní výzvu zvládli nebo jste jen minuli cíl, vždy na vás čeká nový test.

Přečtěte si také  Dokážete porazit hodiny? Vyřešte tuto hádanku se 2 zápalkami za pouhých 15 sekund!

Líbila se vám dnešní výzva? Proč se o zábavu nepodělit se svými přáteli na svých oblíbených sociálních sítích? Vyzvěte je, aby překonali váš čas, nebo se jednoduše podělte o radost z dobrého hlavolamu.

Pamatujte si, že čím více se budeme bránit, tím jsme ostřejší. Uvidíme se u další výzvy!

mm
O autorze, Cora Beneventi