Accueil » Domácí zvířata » Dobrodružný woofmate: 5 věcí, které musíte mít, abyste se svým adrenalinovým štěnětem byli v přírodě blažení

Dobrodružný woofmate: 5 věcí, které musíte mít, abyste se svým adrenalinovým štěnětem byli v přírodě blažení

Připravit své štěně milující dobrodružství na pobyt v přírodě může být náročné. zábavná a obohacující zkušenost !

Se správnou výbavou se můžete se svým čtyřnohým přítelem snadno a pohodlně pustit do nejrůznějších outdoorových aktivit.

Sestavili jsme pro vás seznam věcí, které musíte mít a které zajistí, že váš pes bude vždy v bezpečí. během vašich venkovních dobrodružství!

Postroj pro psy

Psí postroj je nezbytnou součástí každého venkovního dobrodružství. Pomůže udržet vaše štěně v bezpečí a zajistí, aby se nemohlo zatoulat.

S různé velikosti a styly e, je snadné najít ten správný postroj pro vaše štěně. Postroj navíc umožňuje snadné připnutí vodítka.

Investice do kvalitního postroje vám zpříjemní venkovní dobrodružství s vaším štěnětem.

Přečtěte si také  Odhalte divokou stránku své kočky: Nejlepší průvodce výběrem perfektního škrabadla

Skládací cestovní miska

Dopřejte svému štěněti na vašich výletech do přírody lehkou skládací cestovní misku. Je to povinná výbava pro každého psa, který miluje dobrodružství!

Tyto cestovní misky jsou ideální na procházky, výlety, kempování, pobyt na pláži a mnoho dalšího . Dodávají se v různých velikostech a stylech, takže určitě najdete takový, který bude vyhovovat potřebám vašeho štěněte.

Jsou vyrobeny z odolných materiálů a po použití je lze snadno složit . Nejlepší na tom je, že jsou neuvěřitelně cenově dostupné a jsou skvělým doplňkem výbavy každého štěněte milujícího dobrodružství.

Batoh nebo brašna na sedlo pro psa

Až budete se svým štěnětem připraveni vyrazit na cestu, nezapomeňte si vzít batoh nebo sedlovou brašnu pro svého čtyřnohého přítele!

Tyto praktické předměty vám pomohou přenášet vybavení a potřeby pro vaše štěně jako je krmivo, voda, hračky a další nezbytnosti.

Přečtěte si také  Nejjednodušší způsob, jak vycvičit kotě: průvodce krok za krokem!

Nejenže vám to usnadní přepravu věcí vašeho štěněte, ale může to být také skvělý způsob, jak se s vaším štěnětem během dobrodružství sblížit.

Navíc, když bude mít batoh nebo sedlové brašny navíc, pomůže to vašemu štěněti budovat sílu a vytrvalost.

Přenosná láhev na vodu nebo dávkovač vody

Zůstat hydratovaný je klíčové jak pro vás, tak pro vaše štěně milující dobrodružství. Vezměte si s sebou přenosnou láhev na vodu nebo dávkovač vody, abyste zajistili, že oba zůstanete na cestách hydratovaní.

Hledejte lehký a odolný materiál, který se bude snadno přenášet. Ujistěte se, že se snadno čistí a doplňuje.

Pokud si vyberete dávkovač vody, hledejte takový, který má dlouhou hubici, abyste se nemuseli obávat, že ji při plnění misky vašeho štěněte vylijete.

Boty pro psy

Psí boty jsou nezbytnou součástí výbavy, pokud se chystáte se svým štěnětem na venkovní dobrodružství. Ochrání jejich tlapky před horkým chodníkem, ostrými kameny a nerovným terénem.

Přečtěte si také  Zařiďte, aby vaše kotě vrnělo, pomocí těchto základních tipů pro péči!

Boty pro psy jsou nastavitelné a dodávají se v různých velikostech a stylech, takže můžete najít ideální střih pro své štěně. Hledejte botičky s reflexním proužkem, který pomůže udržet psa viditelného za zhoršených světelných podmínek.

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte jej se svou sítí. Můžete jej zveřejnit na svých účtech na sociálních sítích nebo jej poslat příteli e-mailem. Sdílení je péče!

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.