Accueil » Recepty » Chutné a snadné recepty, které promění těsto na pizzu v mistrovské dílo!

Chutné a snadné recepty, které promění těsto na pizzu v mistrovské dílo!

Milujete pizzu, ale chcete vyzkoušet něco trochu jiného? Těsto na pizzu můžete proměnit v mistrovské dílo pomocí několika jednoduchých ingrediencí. Nechte se inspirovat italským jídlem!

Existuje spousta chutných a snadných receptů, které lze připravit z těsta na pizzu. Přečtěte si, jak vytvořit vlastní jedinečné výtvory!

Chutné recepty na přípravu z těsta na pizzu

1. Grilovaná zeleninová pizza:

Jako základ použijte těsto na pizzu a navrch dejte grilovaný chřest, žampiony, papriky, cibuli a rajčatovou omáčku. Posypeme strouhaným parmazánem a zapečeme dozlatova.

2. Středomořská pizza:

Vytvořte bílou pizzu z těsta na pizzu a posypte ji sýrem ricotta, artyčoky, olivami kalamata, sušenými rajčaty a čerstvým oreganem. Nakonec posypte sýrem feta a zapečte dozlatova.

3. Pizza s kuřecím masem na grilu:

Přečtěte si také  Dopřejte si dekadentní lahodnost tiramisu!

Těsto na pizzu potřete BBQ omáčkou a na ni položte grilované kuřecí maso, plátky červené cibule a koriandr. Posypte rozdrobeným sýrem mozzarella a zapečte dozlatova.

4. Pizza s jablečnou slaninou:

Těsto na pizzu potřete česnekovým máslem, na něj položte na tenké plátky nakrájená jablka, kousky slaniny a rozmarýn. Povrch posypeme rozdrobeným sýrem čedar a zapečeme dozlatova.

5. Pizza s velikonočními vajíčky:

Vytvořte bílou pizzu z těsta na pizzu a doplňte ji vejci uvařenými natvrdo rozkrojenými napůl, nakrájeným chřestem, zelenou cibulkou a strouhaným sýrem mozzarella. Zapečte dozlatova a nakonec posypte čerstvě nastrouhaným parmazánem, abyste získali slavnostní velikonoční pohoštění!

Zajímavá fakta o těstě na pizzu

Při výrobě těsta na pizzu je důležité použít správný typ mouky. Univerzální mouka se hodí pro tenkou kůrku, zatímco chlebová mouka dává žvýkací strukturu.

Chcete-li vytvořit křupavější kůrku, použijte krupicovou mouku nebo přidejte trochu olivového oleje. Při hnětení těsta dbejte na to, aby nebylo příliš lepivé ani příliš suché. Pro dokonalé těsto na pizzu zvažte použití kombinace všech tří druhů mouky.

Přečtěte si také  Test osobnosti: To, co vidíte jako první, prozrazuje vaši největší přátelskou vlastnost.

Aby bylo těsto ještě chutnější, zkuste přidat bylinky a koření, například oregano a česnekový prášek. . Nakonec se nebojte experimentovat s různými tvary a velikostmi. Bavte se při vytváření zajímavě vypadajících pizz!

Bylo by úžasné, kdybyste tento článek sdíleli na sociálních sítích! Pomohlo by to šířit informace a oslovit více lidí.

Váš příspěvek by nejen změnil situaci, ale mohl by také inspirovat ostatní k akci a péči o naši planetu. Děkujeme vám za pomoc při vytváření pozitivního dopadu!

mm
O autorze, Susan