Accueil » Stráže » 7 chytrých háčků pro skladování ručníků, o kterých byste chtěli vědět dříve!

7 chytrých háčků pro skladování ručníků, o kterých byste chtěli vědět dříve!

Všichni víme, že koupelna by měla být nejen funkční, ale také. příjemná, pohodlná a stylová. . Problém však často spočívá v tom, jak spravovat a organizovat různé předměty, především ručníky, aniž by došlo k zahlcení prostoru.

Pokud vás už omrzely obvyklé tyče nebo věšáky na ručníky a hledáte neotřelé, stylové a prostorově úsporné způsoby, jak ukládat ručníky, pak jste na správném místě!

Připravili jsme pro vás řadu kreativních a praktických nápadů. Neexistuje žádné univerzální řešení, proto vám doporučujeme, abyste si přečetli všechny možnosti a vybrali si to, co vyhovuje vaší osobnosti, stylu a prostoru.

Jste tedy připraveni proměnit svou koupelnu v organizované a módní útočiště? Ponořte se do toho!

Přečtěte si také  3 znamení zvěrokruhu, kterým novoluní ve Lvu změní život - patříte mezi ně?

Použití žebříku na ručníky

Začněme stylovým řešením pro vaši koupelnu, které šetří místo – žebřík na ručníky . Žebřík na ručníky je vertikální úložný prostor, který umožňuje zavěsit více ručníků najednou.

Lze jej umístit kdekoli v koupelně, čímž získáte praktický a zároveň módní způsob ukládání ručníků.

Výběr nástěnných věšáků

Pokud máte málo místa na podlaze, nástěnné regály jsou ideálním řešením. Lze je nainstalovat nad toaletu nebo na jakoukoli volnou stěnu a umožnit vám skladování ručníků a snadný přístup k nim.

Už žádné shánění ručníku, když ho potřebujete!

Zavedení používání košů

Koše jsou všestrannou možností skladování. Lze je umístit na police, pulty nebo dokonce pod umyvadla. Ručníky můžete do košů úhledně srolovat nebo složit.

Je to jednoduchý, ale účinný způsob, jak uspořádat ručníky.

Přidání háčků

Háčky Další možností, jak ušetřit místo. Lze je instalovat na zadní stranu dveří koupelny nebo na stěny. Háčky jsou ideální pro zavěšení županů a ručníků.

Přečtěte si také  3 znamení zvěrokruhu, která se od 4. září mohou těšit na odměnu za své úsilí!

Představte si, jak pohodlné by bylo mít župan zavěšený hned za dveřmi!

Přepracování stojanu na víno

Zde je jedinečný nápad – použijte stojan na víno jako držák na ručníky. Jedná se o stylový a jedinečný způsob ukládání ručníků, zejména pokud je před vložením do jednotlivých otvorů srolujete.

Je to zábavný, kreativní zvrat ve výzdobě vaší koupelny.

Použití vozíku nebo vozíku

Malý vozík nebo vozík s policemi může být mobilní skladovací řešení pro vaše ručníky. Lze jej snadno přemisťovat a může sloužit i jako úložný prostor pro další koupelnové potřeby.

Můžete ho dokonce umístit vedle vany, abyste měli snadný přístup k ručníkům.

Maximalizace prostoru ve skříňce

Pokud máte v koupelně skříňku, ujistěte se, že maximálně využíváte její prostor. Můžete přidat další police nebo přepážky, abyste měli ručníky přehledně uspořádané.

Přečtěte si také  Poznamenejte si do kalendářů 23. září: Slunce vstupuje do Vah, což přináší významné změny pro 3 znamení zvěrokruhu!

Ručníky vždy úhledně skládejte, abyste optimalizovali úložný prostor. Je to klasický optimalizace prostoru technika, která nikdy neselže!

Pomohl vám tento článek? Pokud ano, neváhejte se o něj podělit na svých sociálních sítích. Pomozme si navzájem vytvořit organizované a stylové koupelny!

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.