Accueil » Psychologie » 5 základních věcí, které si musíte sbalit na stěhování na univerzitní kolej

5 základních věcí, které si musíte sbalit na stěhování na univerzitní kolej

Začátek nového akademického roku se rychle blíží. Je čas připravit se na nový rok!

První stěhování na univerzitní kolej může být vzrušující i zdrcující. Aby byl přechod hladší, je nutné se připravit správnými zásobami.

V tomto článku naleznete všechny nezbytné věci pro úspěšné stěhování, od základních lůžkovin přes potřeby pro praní prádla až po studijní materiály.

Základní ložní prádlo

Stěhování na univerzitní koleje může být vzrušující. Nezapomeňte na sbalit si základní lůžkoviny jako jsou prostěradla, povlaky na polštáře, přikrývka nebo peřina a podložka pod matraci.

Pro větší pohodlí si s sebou vezměte také další přikrývky a polštáře. Je důležité zvolit lehké a prodyšné materiály, které vás v létě ochladí a v zimních měsících zahřejí.

Přečtěte si také  Test osobnosti: Zjistěte, zda se zaměřujete na sebe nebo na ostatní! Stačí si vybrat 1 z těchto 3 horkovzdušných balónů!

A nezapomeňte na vezměte si s sebou jako společnost svého oblíbeného plyšáka nebo polštářového mazlíčka!

Předměty osobní péče

Při balení na stěhování na univerzitní kolej si nezapomeňte vzít základní věci pro osobní hygienu.

Nezapomeňte přibalit zubní kartáček a pastu, šampon a kondicionér, tělové mléko, holicí strojek a pěnu na holení a další produkty, které potřebujete pro každodenní hygienu. Je také dobré vzít si s sebou náhradní ručníky pro případ rozlití tekutin.

Nezapomeňte také na kosmetiku a líčidla! Když si všechny tyto věci zabalíte předem, budete se cítit lépe připraveni a pohodlněji. až se budete stěhovat na kolej.

Prací potřeby

Když se balíte na stěhování na univerzitní kolej, nezapomeňte si vzít s sebou potřeby na praní. V určitém okamžiku budete muset prát, takže se ujistěte, že máte. prací prášek, změkčovač a koš na prádlo. .

Přečtěte si také  Rozlišovací úkol: Dokážete během maximálně 25 vteřin rozpoznat 5 rozdílů mezi těmito podmanivými tanečníky flamenca?

Pokud perete prádlo ve společných prostorách, je také důležité mít váleček na žmolky nebo kartáč na žmolky, pokud máte oblečení, které snadno shromažďuje žmolky.

Nezapomeňte si vzít čtvrťáky nebo jakoukoli měnu potřebnou k zaplacení automatů.

Kuchyňské potřeby

Když se balíte na univerzitní kolej, je nezbytné vzít si s sebou správné kuchyňské potřeby. Budete potřebovat položky, jako je mikrovlnná trouba, kávovar, talíře, mísy a nádobí.

Nezapomeňte také na přibalte si svačinu, konzervy a koření. . Pokud hledáte pohodlný způsob skladování potravin, zvažte možnost vzít si s sebou opakovaně použitelné nádoby.

Malá chladnička je také skvělým způsobem, jak uchovávat nápoje a potraviny podléhající rychlé zkáze.

Studijní potřeby

Nezapomeňte si sbalit studijní potřeby pro přesun na univerzitní kolej! Je důležité, abyste si s sebou vzali všechny věci, které potřebujete k tomu, abyste byli ve studiu na vrcholu.

Přečtěte si také  Test osobnosti: Autobus, který si vyberete, odhalí, zda jste skutečně altruističtí, nebo skrytě egoističtí!

Nezapomeňte si vzít notebook nebo tablet, notebook, pera, tužky a učebnice. V závislosti na vašich kurzech, budete možná potřebovat další pomůcky, například kalkulačku nebo pravítko.

Pokud jste na univerzitě noví a nejste si jisti, co potřebujete, požádejte profesory o radu – rádi vám pomohou!

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte ho se svými přáteli! Můžete ho snadno zveřejnit na svých sociálních sítích nebo poslat e-mailem. Děkujeme, že pomáháte šířit informace!

mm
O autorze, Susan