Accueil » Stráže » 3 znamení zvěrokruhu, u kterých je nejpravděpodobnější, že najdou lásku s Rakem

3 znamení zvěrokruhu, u kterých je nejpravděpodobnější, že najdou lásku s Rakem

Najít dokonalého romantického partnera může být náročné, zejména pokud jde o znamení zvěrokruhu. Různá znamení mají různou úroveň kompatibility, která může vztah vytvořit nebo zničit.

Pro osoby narozené ve znamení Raka jsou některá znamení vhodnější pro lásku než jiná. V tomto článku prozkoumáme 3 znamení zvěrokruhu, která jsou nejméně kompatibilní s Rakem, pokud jde o lásku a vztahy.

Beran

Rak a Beran jsou nejméně kompatibilní v lásce, protože obě znamení zvěrokruhu mají protichůdné vlastnosti.

Rak je citlivé, emocionální znamení, které si cení jistoty a stability. Vztahy berou velmi vážně a touží po pohodlí a blízkosti.

Beran je naopak nezávislé, ohnivé znamení, které pohání ctižádost a energie. Ve vztazích si raději zachovávají svobodu a potřebnost Raka jim často připadá příliš vlezlá.

Blíženci

Rak a Blíženec jsou nejméně kompatibilní v lásce kvůli jejich… rozdíly ve stylu komunikace .

Přečtěte si také  Test osobnosti: Jste zvědaví? Co uvidíte jako první, to odhalíte

Rak miluje hlubokou konverzaci a citovou otevřenost, zatímco Blíženci dávají přednost lehkým vtipům a jsou citově odtažitější.

Přirozená zvědavost Blíženců může být pro citlivého Raka také zdrcující, protože mají tendenci klást spoustu otázek, aniž by se starali o to, jak se kvůli tomu druhý člověk cítí.

Váhy

Rak a Váhy jsou nejméně kompatibilní v lásce kvůli jejich rozdílným přístupem ke vztahům.

Rak je velmi ochranářské znamení, které může být vůči svým partnerům značně majetnické. Svou lásku projevují hmatatelnými skutky a potřebují od svého partnera hodně ujištění, aby se cítili bezpečně.

Váhy jsou naproti tomu nezávislejší a ve vztazích si cení svobody. Může pro ně být obtížné uspokojit citové potřeby Raka.

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.