Accueil » Astrologie » 3 znamení zvěrokruhu, která si s Váhami v lásce prostě nesednou

3 znamení zvěrokruhu, která si s Váhami v lásce prostě nesednou

Láska je složitá věc a může být těžké předpovědět, která znamení zvěrokruhu si budou navzájem vyhovovat. Pokud jde o Váhy, sedmé znamení zvěrokruhu, existují znamení, se kterými si prostě nebudou rozumět.

V tomto článku se budeme zabývat třemi znameními, která jsou s Váhami v lásce nejméně kompatibilní.

Váhy jsou znamením, které si ve vztazích cení harmonie a spolupráce. Snaží se udržovat rovnováhu a usilují o spravedlnost ve všech vzájemných vztazích.

Bohužel, ne každé znamení zvěrokruhu se k Vahám hodí. Podíváme se na to, která znamení zvěrokruhu si s Váhami v lásce rozumí nejméně.

Beran

Beran a Váhy jsou kardinální znamení, což znamená, že oba mohou být svým způsobem tvrdohlaví. . Beran je velmi přímý a asertivní, zatímco Váhy jsou spíše diplomatické a nepřímé.

To může vést ke střetům ve vztahu, protože Beran může být příliš přímý pro pasivnější povahu Vah. Impulzivní povaha Berana může být také v rozporu s potřebou rovnováhy Vah. a harmonii v každé situaci.

Přečtěte si také  Rozlišovací úkol: Dokážete během maximálně 25 vteřin rozpoznat 5 rozdílů mezi těmito podmanivými tanečníky flamenca?

Kozoroh

Kozoroh a Váhy jsou oba ovládány Saturnem, ale mají velmi odlišný přístup k životu.

Kozoroh má tendenci být extrémně pragmatický a vážný ve své práci, zatímco Váhy se více zaměřují na vztahy a hledání rovnováhy v životě.

To může způsobit napětí mezi oběma znameními, pokud jde o rozhodování a priority. Potřeba struktury a stability Kozoroha může být v rozporu s touhou Vah po změně a svobodě.

Štír

Štír a Váhy jsou obě vášnivá znamení, ale mají velmi odlišné přístupy k lásce. Štír bývá ve vztazích intenzivní a majetnický, zatímco Váhy jsou uvolněnější a svobodomyslnější.

To může vést k konflikty mezi oběma znameními, pokud jde o vyjadřování vzájemných citů nebo trávení společného času. .

Sklon Štíra k žárlivosti nebo kontrole může být také v rozporu s potřebou nezávislosti Vah.

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.