Accueil » Stráže » 3 znamení zvěrokruhu, která se od 4. září mohou těšit na odměnu za své úsilí!

3 znamení zvěrokruhu, která se od 4. září mohou těšit na odměnu za své úsilí!

Ponořte se do nebeské sféry a hle, odehrává se významná astrologická událost! Mocný Retrográdní Jupiter se ujímá své vlády a vrhá svůj hluboký vliv od od 4. září do 30. prosince .

Tento kosmický pohyb, mimořádný balet planet, láká na období odměny a uznání. Připravte se na vzrušující cestu, kdy se vesmír spikne, aby odměnil vaši tvrdou práci a vytrvalost.

Věřte tomu nebo ne, ale tato nebeská podívaná slibuje blahodárné období pro tři znamení zvěrokruhu. Když Jupiter, planeta moudrosti a expanze, mění svůj kurz směrem dozadu, otevírá se příležitost jako žádná jiná.

Je to čas, kdy vesmír našeptává: Tvé úsilí nezůstane bez povšimnutí. Tato retrográdnost nese mocné poselství – Vaše úsilí bude odměněno .

Kosmický tanec retrográdního Jupitera je příslibem, příslibem štědré odměny pro neúnavné pronásledovatele, pilné snílky.

Přečtěte si také  23. srpen bude výjimečným dnem pro tři znamení zvěrokruhu, která budou silně ovlivněna přechodem Slunce přes Pannu.

V tomto období se vaše úsilí sladí s vesmírem a vytvoří dokonalou symfonii úspěchu a naplnění. Připravte se na tuto převratnou kosmickou událost.

Nechte retrográdního Jupitera, aby vás vedl na vaší cestě , který vám ukáže cestu k zaslouženým odměnám. Opřete se do tohoto silného období, důvěřujte procesu a přijměte sílu vesmíru.

Retrográdní Jupiter: Jupiter: Čas duchovního růstu a hojnosti

V období 4. září na 30. prosince budeme zažívat expanzivní energii. retrográdní Jupiter .

Tento planetární pohyb je často spojován s příležitostmi, růstem a hojností. Znamená pro nás čas přehodnotit naše hodnoty, etiku a filozofii.

I když retrográdní pohyb Jupitera může zpočátku vyvolat pocit stagnace, je to pro nás důležité období, kdy se můžeme ponořit hlouběji do svého nitra.

Jsme vybízeni k tomu, abychom znovu navštívit naše minulá rozhodnutí a činy a se dozvědět od nich. Je to čas introspekce, kdy můžeme skutečně zhodnotit své cíle a touhy a sladit je se svým skutečným já.

Jelikož je Jupiter planetou štěstí a prosperity, přináší toto období také příležitosti pro. finanční růst a akumulace bohatství . Proto buďte připraveni přijmout toto období s otevřenou myslí a srdcem, protože slibuje, že do vašeho života přinese hlubokou moudrost a hojnost.

Přečtěte si také  Test osobnosti: Vyberte si okno a zjistěte, zda věříte na osud!

Rak: Odemykání neprobádaných území úspěchu

Raku, připravte se na nebeskou událost, která změní váš život. . Retrográdní Jupiter pro vás přináší období velkého významu.

Vy, soucitný a intuitivní pečovatel zvěrokruhu, dosáhnete slávy v nepředstavitelných sférách. Od 4. září má vesmír v úmyslu odměnit vaše vytrvalé úsilí a trpělivé chování.

Není čas na strach ani váhání, ale čas na to, abyste se. odvážně vstoupit na nová území úspěchu. .

Pamatujte, že vaše úsilí nezůstalo bez povšimnutí a vesmír je připraven vás bohatě odměnit. Jediné, co musíte udělat, je z celého srdce důvěřovat své intuici a věřit vesmíru.

Štír: Štír: Věčný pramen moudrosti a příležitostí

Přichází okamžik zúčtování, milý Štíre. Retrográdní Jupiter se na vás chystá vrhnout své zázračné účinky.

Ambiciózní, odhodlaní a přizpůsobiví – vaše vrozené vlastnosti se jistě dokonale sladí s hybnou silou nebeského jevu. .

Přečtěte si také  Matematický hlavolam: Dokážete prokázat své geniální IQ přesunutím pouhých 3 zápalek za méně než 40 sekund?

Tato planetární událost s sebou přinese záplavu příležitostí, uvolní vám cestu a povede vás k zaslouženému úspěchu.

Jako znamení spojené s tajemstvími vám tato fáze navíc pomůže odhalit vrozenou moudrost, čímž urychlí růst ve všech dimenzích života. Buďte připraveni vychutnat si blahodárné účinky této nebeské události, neboť nastal čas, abyste povstali a zazářili!

Kozoroh: Přijměte vesmírnou štědrost, která na vás čeká.

Kozorozi, oddaní a disciplinovaní úspěšní zvěrokruhu, připravte se na astronomické potěšení. S Jupiterem

retrográdní od 4. září, se vesmír chystá odměnit vaši mimořádnou píli a neochvějnou oddanost vašim cílům.

Nebeské vyrovnání přináší štědrost úspěchu a prosperity, která vám právem náleží.

Vaše neúnavná vytrvalost se vám brzy velkolepě vyplatí a poskytne vám zlaté příležitosti k předvedení vašich výjimečných schopností. .

Pamatujte, že vesmír podporuje vaši vytrvalost a štěstí vás čeká hned za rohem. Přijměte kosmický přechod a nechte se vesmírem vést k zasloužené odměně.

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.